Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
28 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Koliště
Brno 60200
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
12000 Kč
za měsíc

K pronájmu Vám nabízíme krásný, zařízený byt 1+kk s výměrou 28 m2, který se nachází na ulici Koliště s výbornou dostupností do centra.

Tento moderní byt je umístěný v 5.NP, v bytovém domě.

Ve vstupní chodbě se nachází šatní skříň a vchází se z ní do pokoje, vybaveného světlou kuchyňskou linkou s ledničkou, elektrickým sporákem + troubou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Dále je zde stůl se židlemi, dvě jednolůžkové postele, rozkládací sedačka, která může sloužit jako plnohodnotné lůžko a televize.

Balkonovými dveřmi se dostanete na velkorysou terasu s výhledem na Brno.

Koupelna disponuje sprchovým koutem, WC, otopným žebříkem a pračkou.

Těsně v blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarkety, nákupní centrum, restaurace, pošta, lékárna, bankomat. Výborná dostupnost do centra města (10 minut chůzí od domu). Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Nastěhování je možné od 1.3. V ceně je zahrnut internet. Nájem Kč 12.000,-- + Kč 3.000,-- (energie + služby), celkem tedy Kč 15.000,--, také je potřeba uhradit kauci a provizi

V případě zájmu o bližší informace, či prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

EN:
We offer to rent a beautiful, furnished apartment 1 + kk with an area of ​​28 m2, located on the street Koliště with excellent access to the center.

This modern apartment is located on the 5th floor.

In the entrance hall there is a wardrobe and access to bathrooms, equipped with a bright kitchen with refrigerator, electric stove + oven, microwave and kettle. Next is a table with chairs, two single beds, a sofa that can serve as a full bed and TV.

The balcony door is located on a generous terrace overlooking Brno.

Bathroom comfortable shower, toilet, heating ladder and washing machine.

Close to the house is available civic amenities - supermarket, shopping center, restaurants, post office, pharmacy, ATM. Great access to the city center (10 minutes walk from the house). The owner prefers those without pets.

Moving in is possible from 1.3. Rent 12.000, - CZK 3.000, - (energy + services), total CZK 15,000, -

If you are interested in more information, tours, do not hesitate to contact me.

Máte zájem o bližší informace?

4822

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?