Pronájem bytu 1+kk, 23m2 - Dornych, Brno

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
23 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Dornych
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
11500 Kč
za měsíc

První nájemník, vůně novoty, skvělá lokalita, báječní sousedé, výhled, klid a vše co by kamenem dohodil. Že to jsou neslučitelné požadavky na moderní bydlení? Pletete se.
Nabízíme k pronájmu jedinečný, kompletně vybavený byt 1+kk v nově vzniklé budově na Dornychu o výměře 23m2. Tento byt je umístěn ve 4. patře s výtahem. Velkou výhodu je bezesporu to, že se stanete úplně prvním nájemníkem.

Byt je mimo jiné vybaven kuchyňskou linkou s vařičem, lednicí a myčkou, pohodlnou postelí a vkusným nábytkem.

Cena nájmu včetně energií je 13.730,- Kč / měsíc.
Volný ihned.

Máte zájem o bližší informace?

4809

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?