Pronájem, byt 3+1, CP 82m2, ul. Kotlářská, Brno - střed

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
82 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Kotlářská 910/33
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
21000 Kč
za měsíc

Nabízíme pronájem pěkného a prostorného bytu s dispozicí 3+1 s prostornou halou, ve vyhledávané lokalitě centra Brna nedaleko Lužáneckého parku, ul. Kotlářská. Byt je zařízen kuchyňskou linkou s novými spotřebiči - el. multifunkční trouba, plynový sporák, digestoř, myčka na nádobí, pračka + v komoře starší lednička s mrazákem.

Dispozice bytu: dva prostorné neprůchozí pokoje cca 22 a 20 m2, malý pokojík za kuchyní (dříve pokojík pro služebnou), lze využít např. i jako pracovnu či šatnu, mezi pokoji se pak nachází prostorná hala cca 18m2, kterou je možné opět využít např. jako pracovnu či menší obývací pokoj, případně jídelnu. V bytě se dále nachází kuchyně 12m2 s KL, komorou a vstupem na balkón. Ze vstupní haly je vstup do koupelny s vanou a samostatného WC, dále je v bytě ještě další komora (aktuálně sloužící jako šatna), balkón je orientovaný do klidného vnitrobloku.

Byt se nachází v 4.NP cihlového domu po rekonstrukci s novým výtahem, CP bytu je 82m2 + balkón. Na podlahách je nová plovoucí laminátová podlaha a dlažba, okna jsou plastová. Jedná se o pěkně udržovaný byt po průběžných opravách a rekonstrukcích. Byt je nově vymalován. Dva pokoje jsou orientovány do ulice, zbytek bytu je pak orientovaný do klidného vnitrobloku.

Nedaleko domu jsou dva velmi pěkné parky, výborná dostupnost do centra města. Byt bude k dispozici od 5.10.2023. Prohlídky možné po dohodě. Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9824

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.