Pronájem, Byt 2+1, 55m2, ul. Jožky Jabůrkové, Brno - Komín

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
55 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Jožky Jabůrkové 697/12
Brno 624 00
Česko

Městská část
Brno-Komín
Okres
Brno-město
Cena
15000 Kč
za měsíc

Nabízíme pronájem pěkného bytu po kompletní rekonstrukci s dispozicí 2+1 a dvěmi lodžiemi a sklepem, Brno - Komín, ul. Jožky Jabůrkové, CP bytu je 55m2 + lodžie 6m2, sklep 3m2, 2. patro bez výtahu. Byt je k dispozici od 1. 5. 2023. Dům je po kompletní revitalizaci, byt také po kompletní rekonstrukci (zděné jádro, koupelna se sprch. koutem, nová KL s vestavěnými spotřebiči, podlahy, okna atd.). Neprůchozí pokoje 16 a 14m2, kuchyně 9m2, předsíň + šatna. Kompletně zařízeno nábytkem (skříně, postele, jídelní stůl, konferenční stolek, sedačka atp.) a spotřebiči (lednice, el. trouba, pračka). Dům je po revitalizaci - nové lodžie, plastová okna, zateplení, fasáda atp. Vyhledávaná lokalita Brno - Komín, v blízkosti pěkná příroda i kompletní občanská vybavenost, do centra města max. 15 minut. Pěkné okolí domu (zeleň, dětské hřiště atp.). PENB dosud nebyl vyhotoven, proto ze zákona uvádíme hodnotu „G“. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jedné měsíční platby + provize RK. Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

8287

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.