Pronájem, Ateliér, 1+kk, 35 m2 - Brno - Trnitá

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
35 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
hotel
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Placzkova
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
13999 Kč
za měsíc

K pronájmu přinášíme studio 1kk v Paláci Trnitá.

Prostor o velikosti 35m2 se nachází v 5.NP novostavby na Trnité. Skládá se z předsíně, koupelny s wc a pokoje (25m2), který je šikovně rozdělen příčkou na obývací a ložnicovou část. Kuchyňská linka bude vybavena lednicí, troubou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a jídelním barem.

Novostavba se nachází na ulici Trnitá, vzdálená pár minut pěšky ke Galerii Vaňkovka, autobusovému i vlakovému nádraží, OC Tesco atd. Dům má energetickou náročnost B. K nastěhování dostupné ihned dle domluvy.

Měsíční nájemné činí 13.999 Kč + DPH. Cena záloh za energie 4.000 Kč/měs. Možnost pronájmu také garážového stání v domě za 2.500 Kč/měs + DPH. Kauce ve výši 37.000 Kč a provize jednoho nájmu včetně energií + DPH.

V případě zájmu mě kontaktujte telefonicky, nebo mi napište něco o sobě do e-mailu.

Máte zájem o bližší informace?

8171

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.