Pronájem 2,7 ha venkovních ploch, Brno - střed

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
27483 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vinohrady
Brno 0
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za m2 / rok

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu volné zpevněné plochy v městské části Brno - Štýřice. Celková výměra pronajímaných ploch je cca 2,7 ha , s možností dělení i na menší plochy od 1 000 m2 . Pozemky leží v blízkosti ulice Vídeňská. Jedná se o rovinatou plochu využitelnou například jako odstavná plocha, parkoviště pro kamiony, stavební dvůr, venkovní prodej, zahradnictví, prodej mobilních domů, sportoviště a další.
Bližší informace rádi poskytneme v RK.

Celková výměra cca 2,7 ha.
Možnosti využití: odstavná plocha, parkoviště pro kamiony, stavební dvůr, venkovní prodej, zahradnictví, prodej mobilních domů, sportoviště a další.
Možnost umístění reklam.

Máte zájem o bližší informace?

2628

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?