Prodej zděné chaty s prostorným pozemkem Boskovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
56 m²
Zastavěná plocha
35 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Jiné
Adresa

Boskovice 68001
Česko

Okres
Blansko
Cena
0 Kč
za nemovitost

Prodej kompletně zrekonstruované zděné chaty s prostornou zahradou v Boskovicích. Chata se nachází ve vyhledávané lokalitě Pod Oborou, u naučné stezky Hradní okruh, pod zříceninou Hradu Boskovice. Pozemek o celkové výměře 1.706 m2 je z převážné části mírně svažitý, udržovaný a přístupný ze své spodní i horní části. Ve své spodní části má pozemek šířku 35 m, v části horní pak 22 m. V případě dobudování nájezdu bude možné automobilem přijet přímo na pozemek samotný. Na pozemku se nachází jabloňový sad, kolem chaty vydlážděná plocha s krbem pro komfortní venkovní posezení. Příjemnou atmosféru dotváří udržovaná zahradní architektura a okrasná zeleň. Na pozemku se dále nachází montovaný domek sloužící k uskladnění zahradního nábytku a nářadí, z jehož boku je dobudováno chemické WC. Vedle chaty je umístěna nádoba na dešťovou vodu v objemu 1.000 l, přístřešek na dřevo a za domem pak udírna. Chata je cihlové konstrukce, částečně podsklepená, s obytným podkrovím. Je umístěna v horní části pozemku, což nabízí příjemnou relaxaci na terase s jedinečným výhledem do okolí.

Dispozice:
V suterénu obytná místnost s krbem, kuchyňský kout, zádveří a terasa. V patře místnost na spaní formou střešní vestavby přístupná po dřevěném schodišti. Chata má rovněž kamenný sklep přístupný z místa kuchyňského koutu. Celková zastavěná plocha 1. NP chaty je 35 m2. Dle platného územního plánu lze rozšířit chatu až na 50 m2 s podmínkou 1 NP a obytné vestavby pod sedlovou střechou.

Stav a vybavení:
Chata napojena na elektřinu.
Vodovod na pozemek přiveden není, ani v dosahu. Řešením je vlastní vrtaná studna, voda se dle hydrogeologického průzkumu nachází ve spodní i horní části pozemku.
Konstrukce zděná, střecha sedlová s dřevěným krovem, krytina kanadský šindel.
Okna plastová s izolačním dvojsklem.
Vytápění krbem na tuhá paliva.
Veškeré vybavení je předmětem prodeje a součástí kupní ceny.
Chata svojí polohou a svým vybavením je připravena splnit maximální očekávání pro celoroční odpočinek a relaxaci.

Máte zájem o bližší informace?

4439

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?