Prodej zahrady v rekreační oblasti Kamenný Vrch, obec Dolní Kounice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1138 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Kamenný vrch 1/1
Dolní Kounice 66464
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
853500 Kč
za nemovitost

Prodej zahrady v chatařské a zahrádkářské kolonii Kamenný Vrch, na velmi pěkném místě s výhledem do širokého okolí, v katastru obce Dolní Kounice.

Jedná se o velmi pěkné místo, s turistickými trasami a cyklo stezkami v blízkém okolí, s možností výletů do přilehlých míst - klášter Rosa Coeli, Stříbský mlýn, Ivančicko, atd.. Obec Dolní Kounice i okolní obce Nové a Moravské Bránice zajišťují veškerou občanskou vybavenost.

Celková plocha pozemku je 1117 m2, šíře pozemku ve vstupní (horní) části je přibližně 8m, postupně se rozšiřuje až na zhruba 11 m. Pozemek je je orientovaný jihozápadně, zčásti svažitý, terasovitý. K pozemku náleží i podíl o velikosti id.1/2 na části příjezdové cesty nad pozemkem. Zde je možné zaparkovat 1 automobil, případně využít parkovací plochy v horní části pozemku, určené pro 1 -2 automobily. Pozemek je celkově oplocený, většina jeho plochy skýtá naprosté soukromí.

Pozemek má vlastní přípojku elektřiny (tzv. antoníček), umístěnou na hranici pozemku. Celoroční přívod obecní vody je možné zajistit zbudováním přípojky ze sousedního pozemku.

Na pozemku stojí dřevěná chata na nářadí o rozloze cca 7 m2 (3x2,5), ve stavu určeném k celkové rekonstrukci (případně demolici).

Uvolnění: ihned.

Máte zájem o bližší informace?

4613

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?