Prodej zahrady s mobilheimem 29m2, 438m2 - Měnín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
438 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Adresa

Měnín 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji zahradu s mobilheimem k celoročnímu bydlení v obci Měnín u řeky Litavy.

Pozemek o výměře 438 m2 se nachází na začátku obce Měnín v klidné vyhledávané lokalitě, v okolí se nachází další zahrady.

Součástí pozemku je mobilheim o podlahové ploše 29m2 . Je vhodný jak k celoročnímu obývání nebo jako chata k rekreaci. Mobilheim je dispozičně řešen jako 2+kk s koupelnou a toaletou. Je vybaven rozkládací sedací soupravou, komodami, TV, kuchyňským koutem se spotřebiči, posezení, pračkou a plynovým topidlem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou.

Pozemek je velmi lehce svažitý, je přístupný z obou stran ( perfektní přístup z hlavní komunikace i z polní cesty od řeky Litavy ). Aktuálně je na pozemku menší zahrádka pro pěstování, vybetonované parkovací místo, samotný mobilheim, posezení a ohniště.

Pozemek i mobilheim jsou připojeny k vodě (voda celoroční, připojeno na obecní řád) i elektrické energii, ohřev vody zajišťuje bojler, vytápění plynové topidlo. Na pozemku je odpadní jímka.

Obec Měnín se nachází 10 minut cesty z jihu Brna po dálnici na Bratislavu a je zde veškerá občanská vybavenost.

Určitě doporučujeme prohlídku daného pozemku s mobilheimem, ať už hledáte místo k rekreaci nebo celoročnímu bydlení.

Pro více informaci se obraťte na makléře.

Máte zájem o bližší informace?

1184

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?