Prodej zahrady s chatkou 1.102 m2 - v obci Dolní Kounice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1102 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Dolní Kounice 664 64
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme zahradu o výměře 1.102 m2 se zahradní chatkou 21 m2 a ovocnými stromy ve vyhledávané vinařské lokalitě Dolních Kounic.
Zahrada je oplocená s bránou a autem se dá pohodlně zajet až na pozemek. Pozemek je rovinatý se studnou, nádržemi na dešťovou vodu, zahradní chatkou s kůlnou a WC.
Pozemek se nachází v údolí na slunném místě je obklopený zelení. Na zahradě je několik ovocných stromů a prostor pro pěstování rostlin nebo okrasnou zahradu.
Zahradní chatka má jednu obytnou místnost 4m x 3m (12 m2), kůlnu (8 m2), WC (1 m2) a zastřešenou terasu s posezením 27 m2. Dřevěná chatka na betonové základové desce je napojená na elektřinu a užitkovou vodu. Nad obytnou částí je půda s možností úpravy například na přespání. Záchod má suchou jímku.
Rozměry parcely jsou cca 45 m x 24 m a celková výměra 1.102 m2. Dle územního plánu se jedná o lokalitu s ornou půdou a zahradami. Je zažádáno společně se sousedními parcelami o změnu územního plánu na bydlení.

Dolní Kounice mají cca 2.500 obyvatel a leží ve vinařské oblasti v blízkosti žádaných turistických oblastí. Z občanské vybavenosti jsou k dispozici potraviny, pošta, restaurace, ZŠ a MŠ.
Dolní Kounice jsou pohodlně dostupné autem (20 min) z Brna. Do městečka zajíždí autobus, případně lze využít vlakové spoje přes Moravské Bránice.

Pokud hledáte pozemek pro rekreaci na klidném místě, hezkou zahradu pro pěstování plodin a chatkou, neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si prohlídku.

Případné financování nákupu úvěrem Vám pomůžeme vyřídit.

Máte zájem o bližší informace?

9843

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.