Prodej zahrady, 394m2 - Blansko - Staré Blansko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
394 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Blansko 67801
Česko

Okres
Blansko
Cena
410000 Kč
za nemovitost

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu v klidné lokalitě zahrádkářské kolonie na Starém Blansku, nedaleko Hluchovského potoka o rozloze 394 m2.

Zahrada je v mírném svahu, je obdélníkového tvaru a kompletně oplocena. Na zahradě je několik ovocných stromů, většinou travnatá plocha, pár záhonů, posezení, suché wc a zapuštěný tank na dešťovou vodu.

Zahrada je vhodná jak k rekreaci, tak i k hojnému pěstování. Její poloha nad Blanskem zajišťuje krásný výhled na okolní krajiny a samotné město Blansko. Vhodné k vybudování menší chatky. K zahradě vede místní komunikace, pakování pár metrů přímo od zahrady.

Voda je na pozemku zajištěna společnou studnou nad pozemkem a také dešťovou vodou ze zapuštěného tanku přímo na zahradě. Elektrická energie v tuto chvíli zavedena není, ale majitelé okolních zahrádek jednají o připojení všech zahrádek, včetně této.

Pro více informací a prohlídky se neváhejte obrátit na makléře.

Máte zájem o bližší informace?

640

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?