Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
montovaná
Obytná plocha
2664 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Blansko 678 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
53000000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi formou odkoupení 100% obchodních podílu společnosti vlastnící výrobní/skladovou halu v průmyslové zóně Blanska. Areál se nachází ve stabilizované industriální zóně na severu města. Jedná se o kompaktní stavbu s velmi dobrým technickým standardem o celkové užitné ploše cca 2 664 m2. Hala byla kolaudována v roce 1998, v roce 2010 byla provedena přístavba expedice a objekt byl adaptován do stávajícího stavu.

Celková výměra pozemků: 4.154 m2
Celková užitná plocha: 2.664 m2
Výměra haly včetně expedice: 2000 m2, obslužná výška haly 5 metru.
Kanceláře a zázemí: 664 m2

Objekt je součástí hlídaného areálu, přístup 24/7, obsluha kamionem. Přístup k hale je přes pozemky jiného vlastníka, jsou zde zajištěna věcná břemena chůze a jízdy.
K dispozici všechny inženýrské sítě: elektřina (podíl na trafostanici), plyn, vodovod, kanalizace (bližší informace k sítím Vám upřesníme).

Neplatíte provizi za zprostředkování.
Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte zástupce realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s.
K dispozici v realitní společnosti průkaz energetické náročnosti budovy, plánky objektu a další informace ohledně objektu a smluvních vztahů souvisejících s provozem.

Máte zájem o bližší informace?

9766

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.