Prodej výrobní areál v obci Prosiměřice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
876 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Prosiměřice 671 61
Česko

Okres
Znojmo
Cena
4400000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout průmyslový objekt ( výrobní areál ) a současně skvělou podnikatelskou příležitost v obci Prosiměřice s výbornou dopravní dostupností do Brna , Znojma i do Rakouska.
Předností objektu je různorodé využití díky velkému vnitřnímu prostoru a orientaci u hlavní silnice, od níž je vybudovaný příjezd k areálu se 2 rampami a uzavřeným dvorem. Z druhé strany budovy je možné využít pozemek – „ostatní plocha“ o rozloze 255m2, na nějž je možný přístup (nikoli příjezd) pouze z haly č.2.
Soubor čtyř budov tvoří jeden celek a nabízí : Výrobní halu č. 1, výrobní halu č. 2, kanceláře, sklad a sklep, to vše o ploše 876m2. V patře třetí budovy se nachází bytová jednotka s odděleným samostatným vchodem včetně schodiště, která je ve vlastnictví jiného majitele a není součástí prodeje.
Nemovitost je napojena na elektřinu a vodu ze studny. Další IS jsou v blízkosti pozemku. Dle platného územního plánu se jedná o „Průmyslový objekt“. Po změně ÚP je možné realizovat jiný záměr. Nový majitel má zde úžasné předpoklady pro své podnikání. Mohlo by zde vzniknout pěkné bydlení s parkovacími místy a uzavřeným dvorkem na odvrácené straně budovy nebo autodílna s prodejnou a skladem, zkrátka spousta podnikatelských příležitostí.
Pokud máte zájem si vše prohlédnout, kontaktujte mě, ráda Vás celým objektem provedu.

Máte zájem o bližší informace?

7132

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.