Prodej výrobně/skladového areálu 5 172 m2 v Mikulově

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
2921 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nádražní
Mikulov 69201
Česko

Okres
Břeclav
Cena
85000000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi výrobně/skladový areál v průmyslové části města Mikulov, nedaleko hlavního tahu směr Rakousko, 5 minut od hraničního přechodu. Jedná se o výrobní objekt, přizpůsobený potravinářské výrobě, splňující všechny hygienické normy, včetně zázemí zmrazovacího boxu a mrazírenského skladu. Dále je v objektu dostatečné administrativní a sociální zázemí. Možnost rozšíření o pozemky o výměře 4 215 m2 pro další výstavbu. Výborná dopravní dostupnost pro kamionovou dopravu, venkovní manipulační plochy. Kolaudace v r. 1993.

Celková výměra areálu : 5 172 m2, možnost rozšíření o pozemky 4 215 m2.
Celková užitná plocha : 2 921 m2
Výrobní a skladové prostory v I. NP a I.PP, kancelářské zázemí v I. a II. NP. (plány objektu k dispozici v RS)
Inženýrské sítě: elektřina, vodovod, plyn, kanalizace.
Areál je oplocený, přístup 24/7, obsluha kamionem, dostatek manipulačních a odstavných ploch v areálu.

Neplatíte provizi za zprostředkování.
Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte zástupce realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s.

Máte zájem o bližší informace?

3949

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?