Prodej výjimečného cihlového bytu 2+1 v OV se zahrádkou, 57 m2, Tovačovského, Brno - Židenice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+1
Obytná plocha
57 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
E – nehospodárná
Adresa

Tovačovského
Brno 63600
Česko

Městská část
Brno-Židenice
Okres
Brno-město
Cena
5190000 Kč
za nemovitost

Toužíte po klidném bydlení, ale je pro vás perfektní dostupnost do centra města Brna naprosto zásadní? Nechcete věčně řešit parkování? Ocenili byste možnost mít menší zahrádku a k tomu mít k dispozici krásný prostor, který přímo vybízí k relaxaci, nebo k posezení s přáteli a grilování? Prostě a jednoduše, je vašim snem mít prostorný byt s výhodami rodinného domu? Pokud ano, tak právě vám ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji pěkný a prostorný cihlový byt o výměře 57 m2 dispozičně řešený jako 2+1, na ulici Tovačovského v Brně - Židenicích.

K bytu náleží zahrádka, kde můžete, bude-li chtít, pěstovat vlastní zeleninu. Prostor společného dvora, který je uzavřen bránou, umožňuje majitelům bytů parkovat auta. Další velkou výhodou bytu jsou nízké náklady na bydlení. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kombinovaný kotel. Před 12 lety proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která mimo jiné zahrnovala koupelnu, rozvody elektřiny a osazení nového plynového kotle. V červnu 2020 byla potom vyměněna plastová okna. Pomyslnou třešničkou na dortu je velice prostorný, zděný sklep. SVJ není nijak zadluženo, naopak, za naspořené peníze je plánována modernizace domu, která má zahrnovat nové vstupní dveře a vydláždění a celkovou úpravu společného dvora. Možno financovat hypotečním úvěrem.

Neváhejte mne tedy kontaktovat pro domluvení přesného času a v den otevřených dveří, který se koná 29.1.2022 si přijďte prohlédnout vaše nové bydlení. Těším se na vás!

Máte zájem o bližší informace?

4885

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?