Prodej vinného sklepa v obci Čeložnice nedaleko Kyjova, 67 m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
kamenná
Obytná plocha
15 m²
Zastavěná plocha
67 m²
Podtyp pozemku
Sklepení
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Čeložnice 696 51
Česko

Okres
Hodonín
Cena
190000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji vinný sklep v obci Čeložnice nedaleko Kyjova. Vstupní místnost, lisovna má kamenné stěny, samotný sklep je hliněný.
Pokud by chtěl budoucí vlastník využívat sklep k jeho původnímu účelu, je třeba jeho rekonstrukce.
Nad kamennou místností je střešní nadstavba.
Elektřina se nachází vedle pozemku.
Vzhledem k lokalitě , kde se sklep nachází, předhůří Chřibů, se nabízí jeho přebudování na malý rekreační objekt, který by budoucím majitelům nabídl odpočinek v krásném prostředí.

Máte zájem o bližší informace?

6835

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.