Prodej vily s bazénem, 399 m2 - Brno - Tuřany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
399 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Glocova
Brno 620 00
Česko

Městská část
Brno-Tuřany
Okres
Brno-město
Cena
26900000 Kč
za nemovitost

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi luxusní vilu s bazénem v oblíbené lokalitě Brna - městské části Tuřany.

Dům je situovaný v klidné ulici a na jeho zahradě slyšíte pouze šustění listí a je až těžké uvěřit, že se nacházíte pořád v Brně. Je dispozičně řešený jako 5+kk s celkovou podlahovou plochou 399 m2 + garáž 46 m2.

Na vile samotné a také v jejím interiéru jsou použity velice kvalitní a nadstandardní materiály. Celý interiér byl architektonickým studiem navržen nejen tak, aby byl hezký a designový, ale také aby byl i funkční a praktický. Jsou zde například prosklené interiérové příčky, dřevěná podlaha, žulová pracovní deska v kuchyni, dýhované interiérové dveře nebo také podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo. Ve všech místnostech je také na míru vyrobený nábytek, který v domě zůstává.

Díky velkému počtu oken působí vnitřní prostor velice vzdušně a prosvětleně. Otevřením portálových dveří v místnostech a ložnicích směřujících do zahrady získáte přímý kontakt s venkovním prostorem a zahradou, i když jste stále v interiéru. Všechna okna jsou hliníková zn. Schüco a jsou vybavena venkovními elektricky ovladatelnými žaluziemi.

Dominantou otevřeného obývacího prostoru propojeného s kuchyňským zázemím je designové monolitické zakřivené schodiště se skleněným zábradlím propouštějícím světlo do prostoru. O pár kroků dále Vaši pozornost přes prosklenou stěnu bezpochyby zaujme bazénová část domu. Z vnitřního bazénu a vířivky je přes prosklenou terasu výhled a přístup do zahrady.

V prvním patře jsou k dispozici tři ložnice a koupelna. Ze dvou ložnic je přístup na velkou střešní terasu a točitým schodištěm také do zahrady. Pro lepší představu o domě a jeho dispozičním řešení Vás srdečně zveme na osobní prohlídku, případně prohlídku reálného 3D scanu vily umístěného v galerii.

Dům má celkově dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. V podzemním podlaží najdete saunu, posilovnu, bar a velkou společenskou místnost s možností využití jako domácí pracovní zázemí nebo jako “pánskou místnost”. Je zde také prádelna, technické zázemí celého domu, sociální zázemí a sprcha. Do podzemního podlaží se vstupuje přes dům nebo přes garáž.

Přímo z ulice je vjezd do nadstandardně velké garáže o výměře 45 m2 vybavené sekčními vraty. Celková rozloha pozemku činí 587 m2. Celý pozemek je oplocen vysokým plotem, který poskytuje naprosté soukromí při posezení na terase. O stín na zahradě se starají dva vzrostlé listnaté stromy.

V nedaleké vzdálenosti od domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost - například mateřská a základní škola, potraviny, restaurace či zastávka autobusu (20 min. do centra města). Také je zde velké množství sportovních a zájmových středisek - fotbalové centrum, taneční studio nebo také sportovní hala a mnoho dalšího.

Dům je k dispozici po domluvě.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

8269

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.