Prodej vily s bazénem, 399 m2 - Brno - Tuřany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
399 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
vila
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Glocova
Brno 620 00
Česko

Městská část
Brno-Tuřany
Okres
Brno-město
Cena
29900000 Kč
za nemovitost

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi luxusní vilu s bazénem v oblíbené lokalitě Brna - městské části Tuřany.

Vila je situovaná v klidné ulici a na její zahradě slyšíte pouze šustění listí a je až těžké uvěřit, že se nacházíte pořád v Brně. Je dispozičně řešená jako 5+kk s celkovou podlahovou plochou 399 m2 + garáž 46 m2.

Na vile samotné a také v jejím interiéru jsou použity velice kvalitní a nadstandardní materiály. Celý interiér byl architektonickým studiem navržen nejen tak, aby byl hezký a designový, ale také aby byl i funkční a praktický. Jsou zde například prosklené interiérové příčky, dřevěná podlaha, žulová pracovní deska v kuchyni, dýhované interiérové dveře nebo také podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo. Ve všech místnostech je také na míru vyrobený nábytek, který v domě zůstává.

Díky velkému počtu oken působí vnitřní prostor velice vzdušně a prosvětleně. Otevřením portálových dveří v místnostech a ložnicích směřujících do zahrady získáte přímý kontakt s venkovním prostorem a zahradou, i když jste stále v interiéru. Všechna okna jsou hliníková zn. Schüco a jsou vybavena venkovními elektricky ovladatelnými žaluziemi.

Dominantou otevřeného obývacího prostoru propojeného s kuchyňským zázemím je designové monolitické zakřivené schodiště se skleněným zábradlím propouštějícím světlo do prostoru. O pár kroků dále Vaši pozornost přes prosklenou stěnu bezpochyby zaujme bazénová část domu. Z vnitřního bazénu a vířivky je přes prosklenou terasu výhled a přístup do zahrady.

V prvním patře jsou k dispozici tři ložnice a koupelna. Ze dvou ložnic je přístup na velkou střešní terasu a točitým schodištěm také do zahrady. Pro lepší představu o domě a jeho dispozičním řešení Vás srdečně zveme na osobní prohlídku, případně prohlídku reálného 3D scanu vily umístěného v galerii.

Dům má celkově dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. V podzemním podlaží najdete saunu, posilovnu, bar a velkou společenskou místnost s možností využití jako domácí pracovní zázemí nebo jako “pánskou místnost”. Je zde také prádelna, technické zázemí celého domu, sociální zázemí a sprcha. Do podzemního podlaží se vstupuje přes dům nebo přes garáž.

Přímo z ulice je vjezd do nadstandardně velké garáže o výměře 45 m2 vybavené sekčními vraty. Celková rozloha pozemku činí 587 m2. Celý pozemek je oplocen vysokým plotem, který poskytuje naprosté soukromí při posezení na terase. O stín na zahradě se starají dva vzrostlé listnaté stromy.

V nedaleké vzdálenosti od domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost - například mateřská a základní škola, potraviny, restaurace či zastávka autobusu (20 min. do centra města). Také je zde velké množství sportovních a zájmových středisek - fotbalové centrum, taneční studio nebo také sportovní hala a mnoho dalšího.

Vila je k dispozici po domluvě.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

6935

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.