Prodej vily 538 m2 - Moravany, okres Brno - venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
538 m²
Zastavěná plocha
768 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Moravany 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej vilu v Moravanech o zastavěné ploše 768 m2 se zahradou 362 m2. Zastavěná plocha domu je 220 m2. Součástí zastavěné plochy je velký bazén (3 x 9 m, hloubka 1,3 m) s posezením a se zázemím. Zahrada je okrasná, udržovaná se vzrostlými tújemi, které zajišťují soukromí.
Ve vile ve 3.NP se nachází byt 4 + 1 s prostornou halou se schodištěm, které vede do podkroví, kde jsou další dva pokoje. Byt má koupelnu, která je vybavena sprchovým koutem, rohovou vanou, umyvadly a WC.
Ve 2.NP je loftový byt s kuchyní a s jídelním koutem, obývací pokoj s balkonem, ložnice a prostor pro cvičení. Uprostřed bytu je krásný kamenný krb. Z chodbičky je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC a přes chodbu je ložnice s balkonem a další koupelna s toaletou, která má vstup pouze z ložnice. Loftový byt je orientovaný do ulice a je možno ho využít na kancelář, ordinaci a pod. Má samostatný vstup z ulice.
V 1.NP se nachází velký obývací pokoj s krbem s okny a vstupem na zahradu, prostorná kuchyně s jídelním koutem s dveřmi, které vedou také na zahradu, dále je zde hala s točitým schodištěm, po kterém se jde do 2.NP, je zde koupelna se sprchovým koutem, s vanou a umyvadly, dále šatna a pokoj s balkonem. Z haly se vstupuje do krásné prostorné zimní zahrady, která má dva vchody ze zahrady a z ulice. Na zaclonění skleněné stěny je markýza na dálkové ovládání.
V 1.PP jsou tři garáže, technická místnost s plynovým kotlem a regulací podlahového topení a místnost, která sloužila jako tělocvična.
Z ulice se vchází dvěma vstupy, jeden vede do zimní zahrady a druhý do domu.
Vytápění domu je plynovým kotlem a podlahovým topením s termostatem v loftovém bytě a obývacím pokoji v přízemí. Elektrika je v mědi. V domě jsou euro okna a dřevěné dveře. Podlahy palubky a keramická dlažba, v loftovém bytě jsou koberce.
Na zahradě se nachází kopaná studna, přístavek se saunou a odpočinkovou místností a druhý přístavek na nářadí. Z ulice je možnost průjezdu na zahradu a parkování např. karavanu.
Dům je prostorný, vhodný pro spojení podnikání s bydlením nebo pro dvougenerační bydlení.
Moravany jsou v krásné klidné lokalitě, v blízkém okolí je Bobrovská vrchovina s říčkou Bobrava. Obec se nachází pouhé 3 km od Brna s občanskou vybaveností v podobě školy, školky, restaurací a obchodů. Z celého domu je krásný výhled na okolí. Doporučujeme prohlídku této jedinečné nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

4547

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?