Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
245 m²
Zastavěná plocha
639 m²
Podtyp pozemku
vila
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Adresa

Riegrova 324
Tišnov 666 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
17500000 Kč
za nemovitost

Hledáte pro svůj život výjimečné místo? Jste milovníci secesního stylu? Oceníte genius loci Jarochovy vily z r. 1907? Pozemek o výměře 1.362 m2? Pak čtěte dále.
Exkluzivně nabízíme prodej této jedinečné vily, která se nachází na ul. Riegrova 324/12 v Tišnově. Samotná ulice Vás okouzlí množstvím zeleně a krásnými domy.
Vila samotná si ponechala své původní kouzlo a je stále ve velice dobrém stavu, určená k trvalému bydlení. V roce 2005 byla provedena výměna střechy vč. komínů, v domě samotném jsou renovované parkety, nové rozvody elektřiny a nová kuch. linka.
Přístupná je z ul. Riegrova i z ul. Tyršova, kde se nachází garáž a další vstup na zahradu.
Dispozice (7+1, 245 m2 + suterén):
suterén (sklepy): 112,43 m2
1.NP: 132,27 m2 – veranda (14,41 m2), kuchyň (11,27 m2), spíž (3,23 m2), hala (15,21 m2), ob. pokoj (34,60 m2), pokoje (21,28 m2 a 15,04 m2), koupelna (4,04 m2) WC (1,78 m2) tech. místnost (1,55 m2), jídelna/veranda (9,82 m2).
2.NP: 112,58 m2 - chodba (19,48 m2), pokoje (35,93 m2, 15,78 m2, 10,78 m2 a 14,20 m2), šatna (3,36 m2), koupelna, komora, balkon (4,33 m2), věžička (2,42 m2).
Možnost dvougeneračního bydlení.
Zahrada o výměře 696 m2 je osázená ovocnými stromy a okrasnými dřevinami, výborná půda na pěstování ovoce a zeleniny (černozem). Vytápění zajišťuje plynový kotel, litinové radiátory. Provize není zahrnutá v kupní ceně. Pokud máte zájem o více informací k vile, která leží ve městě s veškerou občanskou vybaveností, které je branou do Vysočiny, jsem Vám k dispozici. Doporučuji.

Máte zájem o bližší informace?

8861

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.