Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
681 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hroznová Lhota 69663
Česko

Okres
Hodonín
Cena
0 Kč
za nemovitost

Ke koupi Vám nabízíme výjimečný víceúčelový dům s podlažní plochou 681 m2 a celkovou výměrou pozemků 997 m2, který se nachází v samotném srdci obce Hroznová Lhota.

Díky vhodně řešené dispozici nabízí dům několik možností k jeho využití.
Zastavěná plocha je podsklepená a nabízí díky tomu téměř 105m2 k všemožnému využití.
Přízemní podlaží budovy, které disponuje podlahovou plochou větší než 380m2, je momentálně zčásti využíváno firmou, která zde má své sídlo. Zbylá část budovy je díky výborné poloze uplatňována ke komerčním účelům. Již několik let se v domě nachází provozovny pro květinářství a kadeřnictví.

Na rozsáhlém pozemku se dále nachází garáž pro dvě vozidla, budova o výměře 118 m2 využívaná jako dílna a zahrada s krytou terasou vybavenou venkovním posezením, ve zdi zabudovaným grilem a barem. Dříve sloužila jako letní zahrádka pro hostinec. Benefitem je bazén na zahradě, na které si majitelé dali záležet do posledního detailu.
V 2.NP je byt o dispozici 7+1 o celkové ploše přes 170m2 + terasa, který je možné předělat na více bytových jednotek. Půdní prostory nabízí spoustu úložného místa. Nový územní plán, který se projednává, by povoloval v budově 3 bytové jednotky.

Vodu ze studny, která je filtrovaná, lze využívat pro celý dům, může se přepínat na klasický vodovodní odběr. Dům je vytápěn plynovým kotlem.

Objekt je vhodný jak na kombinované bydlení spojené s podnikáním, tak jako investiční příležitost spojená s přestavbou a rozprodejem bytových jednotek či možnost vybudování obchodních prostor, zázemí firmy, bydlení, nebo kombinace všeho.

Poloha objektu v centru obce je přímo strategická. V těsné blízkosti je kostel, autobusová zastávka, obchod s potravinami. Mimo garážového parkovacího stání se může parkovat i hned u domu. V okolí se nachází města Veselí nad Moravou 7 km, Hodonín 25 km a Uherské Hradiště, které je 27 km.

Máte zájem o bližší informace?

4231

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?