Prodej velmi pěkně řešeného bytu 3+1 po zdařilé rekonstrukci, 2x lodžie, žádaná lokalita, Blansko, ul. Podlesí

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
73 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Podlesí
Blansko 678 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
5200000 Kč
za nemovitost

Bydlení v blízkosti přírody s dosahem základní i mateřské školy vám poskytne koupě velmi zajímavě řešeného bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci v Blansku, v žádané lokalitě, ul. Podlesí.

Bytová jednotka o ploše 73 m2 +2x lodžií (celková plocha 6,4 m2) + sklep (2,86 m2) se nachází v 5. NP/5 panelového bytového domu s výtahem, který prošel revitalizací (zateplení, fasáda, stoupačky, nový výtah, plastové vstupní dveře....; v roce 2022 rekonsrukce střechy). A je tu možnost využívání sušárny.

Proč využít této nabídky:
- Zdařilá kompletní rekonstrukce (...komplet elektro-rozvody)
- Příjemný výhled
- SVJ nemá žádný úvěr, vše splaceno
- Vlastní plynová kotelna v bytovém domě
- Bezbariérový vstup do bytovky
- Žádaná lokalita
- V blízkosti ZŠ, MŠ, dětské hřiště, nemocnice
- Příroda
- Po dohodě možnost koupě garáže přímo u bytovky

Samotná jednotka má pěknou dispozici a prošla velmi zdařilou kompletní rekonstrukcí, díky ní je byt více vzdušný, zajímavý a neobvyklý (viz půdorys): z předsíně (8,5 m2) vedou samostatné vstupy do všech místností – koupelna (3,8 m2), toaleta, pokoje (20,3 m2; 12,10 m2; 14,20 m2) a z obývací místnosti a kuchyně (10,5 m2) je vstup na lodži.

Podlahy: v obytných místnostech renovované parkety; chodba, kuchyň, WC, koupelna- dlažba.

Součástí bytu je sklep a dvě lodžie, ze kterých je příjemný výhled do okolí. Byt má JZ orientaci (kuchyň, místnost s lodžií, dětský pokoj ) a ložnice má orientaci východní.

Vytápění je řešeno vlastní plynovou kotelnou v bytovém domě.

Jedná se o klidnou, žádanou lokalitu. V blízkosti bytového domu je oplocené dětské hřiště, autobusová zastávka, nedaleko ZŠ, MŠ a příroda, ta je opravdu kousek.

Uvedená cena neobsahuje odměnu makléře.
Pokud vás nabídka tohoto pěkného bytu zaujala, tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Těším se na Vás.

Máte zájem o bližší informace?

8270

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.