Prodej velkého rodinného domu se zahradou - Troskotovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
228 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Troskotovice 671 78
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
6899000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům po celkové rekonstrukci z roku 2010 s dispozicí 4+1. Tento ideální domov pro velké rodiny se nachází na zastavěné ploše 166 m2. Dům disponuje třemi samostatnými ložnicemi, velkým obývacím pokojem s krbem a vstupem na terasu, kuchyní se spotřebiči, dvěma koupelnami, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem, obě mají bidet, velkou vstupní halou s dostatkem míst na šatní skříně a botníky. Dům je přízemní s půdou, kterou je možné využívat jako úložný prostor nebo ji přestavět na půdní vestavbu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a soustavou topných těles. Tento kotel také zajišťuje ohřev spotřební vody v první koupelně. Ohřev vody v druhé koupelně zajišťuje samostatný bojler. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

K tomuto domu náleží pozemek o celkové ploše 862 m2. Zahrada je pečlivě udržovaná a rozdělena na 2 parcely, kde druhou parcelu o velikosti 570 m2, která není součástí této nabídky, je možné po domluvě také koupit a využít k výstavbě dalšího samostatného rodinného domu Tato parcela je zasíťovaná a má vyřešen přístup z obecní komunikace. Na zahradě se nachází zapuštěný bazén s filtrací, skleník, okrasné a zeleninové záhony a zahradní jezírko. K dispozici je také hospodářská stavba v původním stavu určená k rekonstrukci (62 m2 zastavěná plocha) v původním stavu s garáží na jedno auto a se sklepními prostory.

Váš nový domov se nachází v malé obci Troskotovice, která svým obyvatelům nabízí základní (první stupeň) a mateřskou školu, obchod s potravinami, vinárnu, restauraci dětské a fotbalové hřiště a také několik zastávek MHD. Vše ostatní naleznete v blízkých Pohořelicích, do kterých se pohodlně dostanete jak autem, tak i MHD. Do Brna se dostanete po dálnici do 35 minut (40 km).

Tento krásný rodinný dům je nabízen za cenu 6 899 000 Kč včetně provize RK. Aktuální měsíční náklady na provoz domu činí 4.000,- Kč pro jednu osobu. Pokud hledáte pro svou velkou rodinu nový domov, tento dům je pro Vás tou správnou volbou. Kontaktujte nás pro více informací a domluvení prohlídky.

Máte zájem o bližší informace?

9536

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.