Prodej tří rodinných domů na klíč, 5+kk, 152 m2, obec Přibice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
152 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Jiné
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Přibice 691 24
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
9900000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej novostavby dvojpodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk a užitné ploše 152 m2, v obci Přibice, v dojezdové vzdálenosti 20 min. autem do Brna.

Novostavba domu je kompletně vybavena finálními povrchy, jako jsou vinylové podlahy, sanita a obklady, dveře včetně obložkových zárubní, zkompletované elektro, včetně zásuvek a vypínačů. Vytápění a ohřev teplé vody pomocí tepelného čerpadla vzduch-voda, v kombinaci s elektrokotlem a zásobníkem teplé vody. Klient může ovlivnit design finálních povrchů dle svého vkusu. Mezi nadstandardní prvky pak patří klimatizace nebo předokenní elektricky ovládané žaluzie v každé místnosti, které Vám zajistí větší soukromí a tepelnou stabilitu interiéru domu.

Dům je velmi pěkně dispozičně řešen. Vstupuje buď do praktického zádveří s velkou vestavnou šatní skříní, nebo přímo z garáže s automatickými sekčními vraty. Žádné zbytečné chodby či hluchá místa, každá část domu je velmi prakticky využita. Ze zádveří je přístupná první koupelna s toaletou.

Navazuje hlavní obytný prostor se schodištěm. Prostorná kuchyně tvaru U, pohodlná jídelna uprostřed a útulný obývací pokoj s výhledem a především přímým vstupem do zahrady. Druhou obytnou místností přízemí je ložnice, opět s možností velké vestavné skříně přes celou stěnu. V rámci zázemí domu nechybí technická místnost s místem na pračku i sušičku. V druhém podlaží se nachází tři obytné místnosti, samostatná toaleta a prostorná koupelna s vanou.

Pro více informací prosím navštivte webovou stránku ondrejjilek .cz, v sekci Nabídka nemovitostí získáte další fotografie okolí i vizualizace domu.

Máte zájem o bližší informace?

7328

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.