Prodej, tří bytový dům Lány 629/28, Brno - Bohunice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
montovaná
Obytná plocha
250 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Lány
Brno 625 00
Česko

Městská část
Brno-Bohunice
Okres
Brno-město
Cena
9990000 Kč
za nemovitost

Výrazná sleva! Nabídka prodeje třípodlažního rodinného domu se zahradou a garáží. Objekt je připravován k rekonstrukci - přestavbě na malý bytový dům o třech bytových jednotkách + tři sklepy a šesti parkovacími místy. Dům typu Okál doposud sloužil pro rodinné bydlení.

Dům je situován v městské části Bohunice, s výbornou dostupností MHD do centra města i k dálnici D1. Možnost rozšíření domu i případné rozdělení na byty. Dům je částečně podsklepen a v každém podlaží se nachází kuchyně, koupelna i WC.
1.NP - /3+1 se vstupem na zahradu a terasu/, garáž, předsíň, kuchyně s jídelnou + technické zázemí, prádelna, obývací pokoj, kancelář, velká šatna, ložnice, starší koupelna, WC, vstup do sklepa, schodiště
2. NP - /2+1 s balkonem/, obývací pokoj s jídelnou se vstupem na balkon, koupelna, samostatné WC, ložnice, kuchyně, schodiště
3.NP - /3+1 se vstupem na půdu/, předsíň, kuchyně, pokoj, pokoj, pokoj, koupelna, WC
Vybavení: topení - tepelné čerpadlo, krbová kamna a plynový kotel; ohřev vody el. bojlerem, plastová okna se žaluziemi nebo roletami, na podlaze PVC, dřevotříska, dlažba, plovoucí. Napojení na kanalizaci, všechny IS, elektřina v hliníku.

Dům vyžaduje modernizaci a v současné době je na rekonstrukci připravován. Současná příjezdová cesta vede přes pozemek sousedního vlastníka, ovšem nyní byl povolen sjezd a příjezd z ulice Lány, kde je možno vybudovat až 6 parkovacích míst.

Máte zájem o bližší informace?

9388

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.