Prodej stavebního pozemku se zahradou o celkové výměře 1.860 m2 v Říčanech u Brna – elektronická aukce

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1860 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Slunná 1/1
Říčany 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
4823600 Kč
za nemovitost

Prodej souboru dvou pozemků o celkové výměře 1.860 m2 na konci ulice Slunná v Říčanach formou internetové aukce na aukčním portálu https://rsaukce.cz.
Aukce se uskuteční 3.2.2022 ve 14,00 hod., prohlídky lze domluvit individuálně.
Bližší informace na https://rsaukce.cz, nebo u uvedeného makléře.
Jedná se o parcelu na výstavbu jednoho samostatně stojícího domu.
Pozemek p.č. 1068/26 o výměře 1.016 m2 je veden v KN jako orná půda. V územním plánu obce je zahrnut v plochách stavebních SV- plochy smíšené obytné venkovské. Pozemek je umístěn ve středně svažitém terénu na severním okraji obce při ulici Slunná. Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci. Inženýrské sítě jsou v dosahu cca 20 m.
Pozemek p.č. 1068/25 o výměře 844 m2 je veden v KN jako orná půda. V územním plánu je zařazen v plochách Nz - plochy zemědělské. Pozemek užívat jako zahradu. Tento pozemek přímo navazuje na pozemek p.č. 1668/26 na jeho severním okraji. Pozemek je přístupný po nezpevněné komunikaci. Sítě na pozemku nejsou.

Máte zájem o bližší informace?

4713

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?