Prodej stavebního pozemku, 904 m2 - Javůrek u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
904 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Javůrek 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3900000 Kč
za nemovitost

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu v klidném prostředí s výhledem na lesy a přitom v blízkosti Brna?

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek, ze kterého máte parádní výhled do zalesněného Údolí Bílého potoka, přírodního parku, nacházejícího zhruba 25 km severozápadně od Brna, v obci Javůrek.

Tento mírně svažitý pozemek o celkové ploše 904 m2 je obdélníkového tvaru s délkou 67m , uliční šíří ve spodní části pozemku 14,1m a u vstupu se zužuje na 13,5 m.

Maximální podlažnost dle územního plánu pro stavbu rodinného domu je jedno obytné patro s obytným podkrovím pod sedlovou střechou nebo dvě podlaží s rovnou střechou.

Pozemek se nachází na konci zástavby v klidné ulici a vzhledem ke své unikátní poloze poskytuje nádherné výhledy do zalesněného Údolí Bílého potoka.

Prodejní cena je včetně spolu podílu na parcele číslo 168/25 s výměrou 116 m2, která je součástí přístupové cesty.

V přístupové cestě k pozemku jsou vedeny veřejné sítě technické infrastruktury – kanalizace a voda.
Přípojka elektřiny již v realizaci na hranici pozemku.
Na sousedních pozemcích právě probíhá výstavba dvou nových rodinných domů.

Obec Javůrek leží v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka směrem k osadě Šmelcovna, v jejímž okolí se nacházejí pozůstatky starých hamrů a je zde spousta značených turistických a cyklistických stezek, které prochází malebnou přírodou.
V Javůrku je obecní úřad, restaurace, obchod se smíšeným zbožím a pro nejmenší potom třída mateřské školky, odloučené pracoviště Javůrek.

V sousedním Domašově je k dispozici základní škola a mateřská školka, pošta, lékárna i zdravotní středisko. Spojení s Brnem zajišťuje IDS, časová dostupnost do Brna je cca 25 minut.

Pokud vás tento pozemek zaujal jako místo pro váš nový domov, kontaktujte, prosím, realitního makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9131

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.