Prodej stavebního pozemku, 776 m2, obec Litobratřice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
776 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Litobratřice 671 78
Česko

Okres
Znojmo
Cena
2690000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové velikosti 776 m2, v obci Litobratřice u Pohořelic.

Stavební pozemek má tvar přibližně tvar písmene L a je napojen ze západní části na místní obecní komunikaci. Splašková kanalizace je vedena v komunikaci přímo u pozemku, stejně tak jako obecní vodovod. O připojení elektřiny je nutné požádat distributora, spol. EGD, kteří na základě svého posouzení zvolí způsob a trasu připojení. Na investičních nákladech spojených se zřízením elektrického antoníčku se nepodílíte, hradí je distributor.

Přesné možnosti umístění stavby, místní regulativ, včetně ověření možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k nahlédnutí v Odborném posudku zastavitelnosti, který je možné si stáhnout na webu ondrejjilek.cz, nebo Vám jej rád na vyžádání zašlu.

Obec Litobratřice je vzdálena 15 minut jízdy autem od Pohořelic a 35 minut do centra Brna. Z místní občanské vybavenosti je Vám k dispozici COOP Jednota, pohostinství, škola i školka, nebo Česká pošta. Mezi aktivní místní spolky lze zařadit Klub vojenské historie, myslivci, rybáři, dobrovolní hasiči, či Sokol. Jelikož jsme již velmi blízko Pálavy, nesmíme opomenout místní vinaře.

Pokud Vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Více informací na ondrejjilek cz

Máte zájem o bližší informace?

6547

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.