Prodej stavebního pozemku, 607 m2 - Bohdalice-Pavlovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
607 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Bohdalice-Pavlovice 683 41
Česko

Okres
Vyškov
Cena
5990 Kč
za m2

Nabízíme Vám k prodeji 7 stavebních pozemků v rámci I. etapy projektu Rezidence Bohdalice. Celý projekt Vám brzy také nabídne i 31 rodinných domů, které aktuálně připravujeme.

Všechny inženýrské sítě budou připraveny na okraji Vaší vybrané parcely. Developer dále zajišťuje výstavbu příjezdové komunikace a vybudování volnočasové zóny uprostřed celého projektu.

Podle územního plánu se pozemek nachází v ploše Br - plochy bydlení v rodinných domech, max. 1. NP. s možností využít podkroví pro bydlení. Intenzita zastavění pozemku maximálně 35 % včetně přístupových cest, bazénů, apod.

Stavební pozemek je možné zakoupit i s projektem. Samotný projekt nabízí dvě varianty domů na výstavbu a s tím i související stavební povolení k vybrané variantě domu. Možností je také výstavba projektu dle Vašich preferencí, případně individuální zpracování projektu přímo pro Vás.

Projekt Rezidence Bohdalice je situován v obci Bohdalice-Pavlovice, nacházející se v okresu Vyškov. Bohdalice leží 9 km jižně od Vyškova při silnici Vyškov – Bučovice. Do Brna se dostanete cca za 20 minut. Bohdalice Vám nabízí výbornou výchozí pozici směrem k Brnu i Vyškovu. V Obci Bohdalice naleznete mateřskou i základní školu, obchod s potravinami, poštu a hřiště.

Pro jakékoliv dotazy ohledně projektu, prodeje či možnostech se neváhejte obrátit na makléřku projektu.

Vše další v rámci celého projektu se pro Vás chystá a brzo představí. Pro více informací sledujte @adrika.home.

Máte zájem o bližší informace?

7794

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.