Prodej stavebního pozemku, 563 m2 - Popovice u Rajhradu

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
563 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Adresa

Popovice 664 61
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Získejte jedinečnou příležitost vlastnit perfektní rovinatý stavební pozemek v krásné lokalitě obce Popovice u Rajhradu. Tato ohromující lokalita se nachází pouhých 10 minut automobilem od centra Brna, což zajišťuje snadnou dostupnost do města a všech jeho atrakcí.

Hlavní předností tohoto pozemku je kromě jeho lokality i jeho velikost, pozemek má ideální výměru a to 563 m2, což poskytuje dostatečný prostor pro stavbu vašeho snového rodinného domu či vily a další místo na realizaci vlastní oázy klidu a pohodlí na tomto pozemku.

Jedním z největších lákadel tohoto pozemku je jeho připravenost na stavbu. Na kraji pozemku jsou nachystány všechny potřebné inženýrské sítě, což vám ušetří čas a náklady spojené s jejich přivedením na místo. Budování vašeho nového domova bude proto ještě snazší a pohodlnější. V případě zájmu je možné pozemek zakoupit i s projektem na vilu o dispozici 5+kk se zastavenou plochou 183,03 m2.

Příroda a klidná atmosféra obce Popovice u Rajhradu vás nadchne. Zároveň budete mít výhodu blízkosti Brna, které nabízí bohaté kulturní, společenské a obchodní možnosti. Můžete tak snadno využívat všechny moderní vymoženosti města, zatímco si udržujete výhody života na venkově.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit rovinatý stavební pozemek v obci Popovice u Rajhradu. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste získali více informací a domluvili si prohlídku tohoto úžasného místa. Vaše budoucí domovská adresa čeká na vás!

Máte zájem o bližší informace?

9646

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.