Prodej stavebního pozemku 1555 m2 + projekt + stavebním povolení - Újezd u Černé Hory

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1555 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Újezd u Černé Hory 679 22
Česko

Okres
Blansko
Cena
4490000 Kč
za nemovitost

Rádi bychom Vám představili ke koupi stavební pozemek o velikosti 1.555 m2, nacházející se v obci Újezd u Černé Hory, v dostupné blízkosti severně od města Brna.

Dle územního plánu je tento pozemek určený k výstavbě RD.

Kromě prodeje pozemku Vám v rámci ceny nabízíme zaplacený projekt na dva rodinné domy a stavební povolení k jednomu z nich - viz. vizualizace exteriéru.

Základní informace o projektu.

Novostavba z části podsklepeného jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím pod sedlovou střechou. Půdorysné řešení RD bude přibližně tvaru "U".
0.NP garáž pro dva osobní vozy, sklad, zádveří s technickou a úklidovou místností
1.NP chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem, samostatné wc, ložnici se šatnou a koupelnou, pracovna. Hlavní obytná místnost bude mít přímý přístup na terasu.
2. NP bude zahrnovat dva pokoje, pokoj pro hosty a koupelnu.

Připojení na technickou infrastrukturu bude realizováno novými přípojkami NN a vodovodu, splašková kanalizace bude řešena vyvážecí jímkou, dešťová kanalizace bude svedena do akumulační nádrže s přepadem do kanalizace. Vše naplánováno v rámci projektu. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Okolní zástavba je převážně obytná. 1 minutu od Vašeho domu se nachází nově vybudovaná mateřská školka s dětským hřištěm. Základní škola naleznete v Lipůvce, Blanku či Černé hoře.

Z hlediska dopravní dostupnosti jste v Brně autem do cca. 15 min. Kdyby jste chtěli využít hromadné dopravy, zastávka se nachází v dochozí vzdálenost 3 minut. Další města, která máte v blízkém dosahu a nabízí Vám velkou občanskou vybavenost jsou Lipůvka, Kuřim Černá hora a Blansko.

Financování vám, po zjištění vašich finančních možnosti, rádi zdarma zajistíme.

Doporučuji prohlídku tohoto krásného místa. Těšíme se na setkání s Vámi.

Máte zájem o bližší informace?

7669

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.