Prodej stavebního pozemku, 1379 m2 - Pavlice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1379 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Pavlice 671 56
Česko

Okres
Znojmo
Cena
2390000 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné místo s krásným výhledem do okolní krajiny pro stavbu Vašeho rodinného domu? Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný, mírně svažitý stavební pozemek obdélníkového tvaru o celkové výměře 1379 m2, který se nachází v klidné části obce Pavlice. Dle platného územního plánu obce je pozemek určen k výstavbě rodinných domů.
K pozemku vede nová asfaltová komunikace s veřejným osvětlením. Velkou výhodou pozemku je možnost vjezdu ze dvou stran a tím lze pozemek rozdělit na dvě samostatné parcely. Na pozemku je již vybudovaná vlastní přípojka elektřiny. Obecní vodovod vede zkraje pozemku a kanalizace se nachází na pomezí hranice pozemku s obecní příjezdovou cestou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 23 metrů.
Poloha a umístění pozemku zaručuje novým majitelům klidné a pohodlné bydlení, soukromí a výbornou dostupnost do okolních měst. V obci se nachází základní a mateřská škola, dětské hřiště, obchody a mnoho dalšího. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9780

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.