Prodej skladu civilní obrany 340 m2, s pozemkem 5.919 m2 - Adamov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
340 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Adamov 679 04
Česko

Okres
Blansko
Cena
9000000 Kč
za nemovitost

Hledáte ke koupi pro své podnikání něco ojedinělého? Pak je zde nabídka, která se nedá přehlédnout. Nabízíme ke koupi sklad CO střední velikosti s rozsáhlým pozemkem a vlastní příjezdovou komunikací. Ideální prostory pro skladování v netradičních a specifických prostorech s potenciálem další dostavby. Pro bližší seznámení doporučujeme shlédnout video v inzerátu, případně domluvíme prohlídku.
Videoprohlídka:
https://www.youtube.com/watch?v=KEcDUhimS_M

Celková výměra pozemků: 5.919 m2
Celková výměra objektu cca 340 m2
Dispozice: I. NP 122 m2, IPP 220 m2

Inženýrské sítě: elektřina, v sousedství trafostanice ve vlastnictví Eon. napojeno na obecní vodovod - majitel aktuálně řeší znovuobnovení dodávek.

K dispozici jsou plánky objektu, pro bližší informace neváhejte kontaktovat zástupce naší realitní společnosti.
Kupující neplatí žádnou provizi ani náklady spojené s převodem a koupí nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

9464

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.