Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
52 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Musilova 1/1
Brno 61400
Česko

Městská část
Brno-sever
Okres
Brno-město
Cena
27000 Kč
za m2

Prodej nebytového skladového prostoru o velikosti 51,6 m2 v 1PP polyfunkčního objektu Brno, Husovice.
V 1PP domu Musilova 9 nabízíme ke koupi prostor, kde lze skladovat či parkovat (2 a 2 auta za sebou). Jedná se o prodej podílů na nebytové jednotce.

Vjezd do 1PP dálkově ovládanými vraty.

Podmínky:

1. Kupující hradí poplatek za vkladové řízení na Katastru nemovitostí
2. Kupující hradí poplatek za úschovu kupní ceny
3. Právní servis zajišťuje prodávající
4. Vklad do Katastru nemovitostí zajišťuje prodávající

Máte zájem o bližší informace?

4568

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?