Prodej rovinatého stavebního pozemku v Měníně v ulici Ruská o velikosti 842 m2 pro výstavbu RD

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
842 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Měnín 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
5600000 Kč
za nemovitost

K prodeji nabízíme stavební pozemek v Měníně u Brna, který je určený pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je rovinatý je umístěn v klidné ulici Ruská mezi již stojícími rodinnými domy.
Celková plocha pozemku činí 842 m2, skládá se ze dvou parcel. Pozemek má obdélníkový tvar a byl využíván jako zahrada. Šíře pozemku v uliční čáře je 16 m, hloubka pozemku činí 52 m. Pozemek je přístupný z místní komunikace, ze tří stran je oplocen. Mezi vlastním pozemkem a komunikací je travnatý pás ve vlastnictví obce, který slouží k parkování a příjezdu k pozemku.
Pozemek je travnatý, z části zarostlý menšími keři. Veškeré přípojky energií jsou k dispozici v místní komunikaci a v pásu před pozemkem, tedy el. energie, voda, kanalizace, plyn a datové sítě.
K dispozici máme rovněž zpracovanou studii na menší bytový dům o čtyřech bytových jednotkách. Pozemek je tedy pro projednání možné využít i pro výstavbu menšího bytového objektu.
Obec Měnín má veškerou občanskou vybavenost, pozemek se nachází na velmi pěkném klidném místě na dohled od sportovišť v obci.
Bližší informace vám poskytneme na vyžádání.

Máte zájem o bližší informace?

9637

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.