Prodej rovinatého stavebního pozemku v centru obce Čejkovice o velikosti 364 m2 pro výstavbu RD se dvěma vinnými sklepy.

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
364 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Bednářská
Čejkovice 69615
Česko

Okres
Hodonín
Cena
2100000 Kč
za nemovitost

Ke koupi nabízíme pozemek na vyvýšeném místě v centru obce Čejkovice v ulici Bednářská, který je podle územního plánu umístěn v plochách určených pro výstavbu rodinných domů. Pozemek je rovinatý, dílem mírně svažitý a je umístěn v klidné ulici mezi již stojícími rodinnými domy. Celková plocha pozemku činí 364 m2. Šíře pozemku je až 22 m, max. hloubka pozemku je 21 m. Soubor pozemků tvoří dvě parcely a to, p.č. 176 a p.č. 178 vedené jako zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek je přístupný z místní komunikace, celý pozemek je oplocen. Pozemek je travnatý, na pozemku se nacházejí ovocné stromy a vinná réva. Součástí prodávaného pozemku je samostatně stojící zděná garáž a rovněž dva propojené vinné sklepy s přístupem z pozemku p.č. 178. Veškeré přípojky energií jsou k dispozici v místní komunikaci tedy el. energie, voda, kanalizace a plyn. Bližší informace vám poskytneme na vyžádání.

Máte zájem o bližší informace?

4866

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?