Prodej, rodinný dům, Brno - Komín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
206 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Brno 624 00
Česko

Městská část
Brno-Komín
Okres
Brno-město
Cena
13990000 Kč
za nemovitost

Rodinný dům o velikosti 6+1 v Komíně, ul. Absolonova.
Celková plocha 268 m2. Zastavěná plocha 127 m2.

Hledáte prostorný a dobře dispozičně řešený rodinný dům na dobré adrese v Brně?

Nabízíme ke koupi třípodlažní dům se zahradou. V prvním podlaží domu se nachází garáž pro jedno auto, samostatná toaleta, prádelna s novým kondenzačním kotlem Enbra, dva sklepy, prostor pod schodištěm a jeden pokoj, například pro hosty. Prostorným schodištěm se dostanete do haly, z které můžete vstoupit do kuchyně, vedle niž je umístěna spíž, a do obývacího pokoje, který je propojen s jídelnou. Z jídelny je vstup na balkon, který je orientován do zahrady. Obývací pokoj i jídelna jsou orientovány na západ. V tomto podlaží se také nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou, předsíň a prostorná šatna. V dalším podlaží jsou umístěny 4 pokoje, dva s východní orientací a dva se západní orientací, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Ze dvou pokojů jsou vstupy na balkon. Velkou výhodou domu jsou vyměněná plastová okna, na oknech se západní orientací jsou umístěny venkovní žaluzie a velký světlík nad schodištěm, který projasňuje celou halu domu. K domu náleží příjemná zahrada se vzrostlou švestkou. Dům je napojen na plyn, kanalizaci i elektřinu. K ceně bude připočítána provize. Lokalita nemovitosti je prestižní brněnskou adresou. V blízkosti obchod, restaurace, kavárny, mateřské školy, základní školy i školy střední. Velmi dobré spojení MHD. Doporučujeme prohlídku této unikátní nemovitosti. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

8300

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.