Prodej, Rodinný dům 200m2 + cca 100m2 sklepů + samostatně stojící garáž cca 40m2+ vinný sklípek, vše na pozemku 1453m2 - Rebešovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
200 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Na Dědině
Rebešovice 664 61
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
14900000 Kč
za nemovitost

Preferujete klidné bydlení v bezprostřední blízkosti Brna?
Hledáte prostorný dům s rozlehlou zahradou?
Máte chuť dát si sklenku dobrého vína ve vlastním vinném sklípku?
Mát tu nemovitost přesně pro Vás.

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji RD s pozemkem 1453m2. Nemovitost se nachází ve velmi žádné lokalitě v Rebešovicích, cca 3 minuty jízdy od brněnské Olympie. V tuto chvíli je RD řešen jako 6+1 se dvěmi koupelnami. Nemovitost sama o sobě vybízí k řadě možností svého využití. Dům je možné využívat i jako dvougenerační, kdy je i v druhém NP vybudována nová kuchyň. Dům je kompletně podsklepen. Do sklepa se dostanete jak z obytné části, tak z prostoru dvorního traktu. Tyto prostory je možné přebudovat na další obytný prostor domu.
Interiér nabízené nemovitosti prošel před několika lety rekonstrukcí.
K dispozici je i samostatně umístěná prostorná garáž o velikosti cca 40m2. Pod garáží je vystavěn kvelbený sklep o rozloze 21m2 + vstupní chodba. Zde se drží konstantní teplota, je tedy vhodný k případnému uskladnění vína. Za domem se nachází dvorní trakt s hospodářským stavením, na který navazuje rozlehlá zahrada. Tato je přístupna i ze spodní strany, kde je umístěna brána.
Jedná se o nemovitost s opravdu velkým potenciálem, poskytující dostatek prostoru jak pro domácí kutily, tak pro milovníky zahradničení.

Nyní je dům dispozičně řešen jako 6+1. V 1NP naleznete zádveří, prostornou koupelnu s toaletou, kuchyň, obývací pokoj, ložnici a jídelnu, ze které vede schodiště do 2NP. Zde naleznete 3 prostorné místnost, kdy jedna slouží jako obývací pokoj s novým kuchyňským zázemím. k dispozici je i velmi prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
RD je kompletně podsklepený.

Velkým benefitem je umístění nemovitosti ve staré části obce, zajišťující soukromí a absolutní klid pro bydlení.

Rebešovice se nachází v jižní části okresu Brno-venkov v bezprostřední blízkostí města Brna, se kterým je propojena IDS. Nyní je v řešení i možnost MHD. V současnosti zde žije cca 1000 obyvatel. Obec leží při levém břehu Svratky a Ivanovického potoka na území tzv. Dyjskosvratecké nivy. Členitá krajina v okolí je vyhledávaným cílem rybářů, turistů a v neposlední řadě i cyklistů, kteří využívají nově vybudované cyklistické stezky.
V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost, obchod, několik hospůdek, rybník, MŠ, či krásný sportovní areál.
Ideální je dostupnost k veškerým dopravním uzlům.

Cena nemovitosti 14.900.000Kč + provize RK

Pevně věřím, že Vás tato jedinečná nabídka koupě nemovitosti osloví. Velmi rád Vám tuto nemovitost představím osobně.

Máte zájem o bližší informace?

7257

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.