Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
122 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nálepkova 1/1
Brno 63700
Česko

Městská část
Brno-Jundrov
Okres
Brno-město
Cena
10490000 Kč
za nemovitost

Hledáte nemovitost v jedné z nejžádanějších lokalit města Brna? Oceníte klidné bydlení s bezproblémovým parkováním? Dům, který si upravíte dle svých přání?
Pak čtěte dále.

Nabízíme rodinný dům (122,12 m2) s dispozici 4+1 v lukrativní lokalitě Brna - Jundrov, ul. Nálepkova 82/79.

Dispozice domu:
V přízemí se nachází předsíň (4,4 m2), chodba (14,7 m2), pokoj (7,6 m2), ložnice (15,2 m2), obývací pokoj (21,5 m2), kuchyň (7,12 m2), koupelna (4,76 m2) a WC (2,10 m2).
V přízemí se dále nachází dvůr (35,8 m2), který je skvělým místem pro posezení, či grilování. Díky uzavření ze všech čtyř stran zaručuje naprosté soukromí.
K dispozici je i další úložný prostor v podobě kůlny a malý sklep, kde chlad ocení např. zelenina.

Naproti vstupu do kuchyně je schodiště, které vede do podkrovního pokoje (33,4 m2), který je vybaven klimatizací. Dále se tu nachází půda (11,34 m2) s možností rozšíření obytné části. Topení v podkroví je zajištěno přímotopy.
Přízemí domu je vytápěno plynovým vytápěním WAW. Okna v domě jsou plastová. Podlahová plocha domu činí 122,12 m2, ZP a nádvoří 174 m2, celková plocha parcely činí 188 m2.

Přímo před domem se nachází dvě parkovací místa na vlastním pozemku, dále pohodlné parkování na ulici.

Dům je vhodný k okamžitému bydlení, případně k výstavbě nového domu s více bytovými jednotkami a dvůr využít jako společnou zahrádku.
Občanskou vybavenost má tato lokalita bohatou. V docházkové vzdálenosti najdete základní a mateřskou školu, několik restaurací, potravin, lékárnu, poštu, MHD…

Veškeré informace v RK. Těším se na viděnou.

Máte zájem o bližší informace?

4770

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?