Prodej rodinného domu v klidné části Černé Hory v hodného k bydlení i podnikání, okr. Blansko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
218 m²
Zastavěná plocha
114 m²
Podtyp pozemku
hotel
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
E – nehospodárná
Adresa

Tovární
Černá Hora 679 21
Česko

Okres
Blansko
Cena
4690000 Kč
za nemovitost

Nabízím v klidné části Černé Hory k prodeji dvoupodlažní, téměř celý podsklepený rodinný dům o velikosti 3+1, který byl kolaudovám v roce 1995.

Jedná se o udržovaný rodinný dům v dobrém stavu, jehož komfortní prostor nabízí možností vytvoření dvou samostatných bytových jednotek nebo bydlení spojené s podnikáním. Nemovitost působí útulným , příjemným dojmem a je zde také dostatek světla. Danou lokalitu ocení nejen rodina s dětmi.

Výhdou je vytápění řešené kondenzačním plynový kotelm (cca 2011) nebo teplovzdušným krbem (2011).

Další výhodou je, že v každém patře najdete koupelnu a samostatnou toaletu. V podkroví se nachází herna, která může sloužit jako další obytný pokoj a druhá místnost je posilovnou.
V těsné blízkosti domu najdete mateřskou školku a zdravotní středisko, což ocení hlavně rodina s malými dětmi.

Dispozice (viz půdorysy):
1.PP: sklep (garáž) 24.90 m2; sklep s klenutým stropem (10.00 m2)
1.NP: chodba (7 m2) se vstupy do kuchyně (19,30 m2) s jídelním koutem; na toaletu (1,30 m2), do koupelny (5,70 m2) se zděným sprchovým koutem; obývací pokoj (26,40 m2) se vstupem na terasu.
2. NP: chodba (11,10 m2); toaleta (1,30 m2); koupelna (8,60 m2 )s vanou a bojlerem an ohřev vody; pokoj (23,20 m2), pokoj (22,30 m2) s lodžií (5,10 m2)
Podkroví: chodba (6,80 m2); herna (21,50 m2); sklad (posilovna) 11,10 m2

Elektrické rozvody jsou v mědi; voda - v plastu; odpady svedeny do místní kanalizace.

V okolí Černé Hory je pěkná příroda, která vybízí k houbaření, procházkám i cyklovýletům.

Městys Černá Hora nabízí veškerou občanskou vybavenost: základní i mateřskou školu, lesní školku, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, obchody, čerpací stanici...a je zde také wellness hotel Sladovna a známý Pivovar Černá Hora, který je nejstarším působícím pivovarem na Moravě, který si až do dnešních dnů zachoval svoji historickou podobu.
Černá Hora je vhodné místo pro bydlení pro rodinu s dětmi.

Nezmeškejte příležitost a kontaktujte mě co nejdříve, abych vám mohla ukázat tento zajímavý rodinný dům osobně.
Těším se na Vás.

Máte zájem o bližší informace?

9200

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.