Prodej rodinného domu, ul. Šimáčkova, Brno-Líšeń

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
277 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Šimáčkova
Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Líšeň
Okres
Brno-město
Cena
21900000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rohový, bytový dům, nepodsklepený, o třech nadzemních podlažích, se sedlovou střechou a vybudovaným podkrovím.
Investiční příležitost prodeje domu užitná plocha domu 277 m2 , cena za m2 79 .000,- Kč.

Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě k bydlení v Brně - Líšni na ul. Šimáčkova. Zástavba v místě je tvořena převážně bytovými a rodinnými domy. Přístup k domu je bezproblémový; parkování je možné před domem nebo v okolních ulicích.

Nemovitost obsahuje sedm jednotek o dispozicích 2x 1+kk, 3x 1+1 2 x 2+kk a společné venkovní prostory. V přízemí domu je technické zázemí. V současné době jsou byty v domě pronajaty.

Cihlový dům s vlastním parkováním se nachází na ulici Šimáčkova, Brno-Líšeň, zastavěná plocha a nádvoří 214 m2, užitná plocha 277 m2.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, kolaudace domu byla provedena v roce 2020.
Výhodou nabízeného rodinného domu je jednoznačně jeho kompletně nový technický stav, dále umístění domu v městské části Líšeň, která patří mezi vyhledávané lokality k bydlení, velice dobrá dopravní dostupnost do centra města - zastávka MHD v blízkosti domu .

Prohlídku a bližší informace včetně plánků žádejte u zástupce realitní společnosti.

Máte zájem o bližší informace?

4404

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?