Prodej rodinného domu se zahradou Adamov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
199 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Adamov 679 04
Česko

Okres
Blansko
Cena
7690000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, který má dvě bytové jednotky s dispozicí 3+1 a možností vybudování další jednotky v suterénu s přístupem na zahradu. Rodinný dům je v dobrém technickém stavu s nutností modernizací. Nemovitost je umístěna v klidné ulici na okraji města s veškerou občanskou vybaveností. Město Adamov leží v krásném lesnatém údolí severním směrem od Brna s výbornou dopravní dostupností včetně vlakového spojení.

Pozemek celkem: 808 m2 Zastavěná plocha: 147 m2
Zahrada: 661 m2 Užitná plocha: 199 m2

Dispozice:
1.PP: chodba (5,5 m2), kotelna (17,6 m2), sušárna (12,7 m2), prádelna (9,1 m2), sklep (8,7 m2), komora (3,7 m2)
1.NP: předsíň (1,0 m2), chodba (5,7 m2), pokoj (20,0 m2), pokoj (18,4 m2), pokoj (11,3 m2), kuchyně (8,5 m2), spíž (1,0 m2), koupelna (3,2 m2), WC (0,9 m2), komora (0,5 m2), balkon (2,9 m2)
2.NP: předsíň (0,8 m2), chodba (5,7 m2), pokoj (20,1 m2), pokoj (18,3 m2), pokoj (11,4 m2), kuchyně (8,4 m2), spíž (1,0 m2), koupelna (3,2 m2), WC (0,9 m2), komora (0,5 m2), balkon (2,9 m2)

Vybavenost: el. 230/400 V, veřejný vodovod, kanalizace, plyn.

Máte zájem o bližší informace?

7971

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.