Prodej rodinného domu s větším pozemkem Syrovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Syrovice 664 67
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
13490000 Kč
za nemovitost

Hledáte prostorný rodinný dům s opravdu velkou zahradou v klidné lokalitě, ale přesto úplný kousek od Brna? Potom je tato nabídka přesně pro vás. Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům s dvougaráží a možností parkování dalších aut. V 1.NP se nachází samostatná bytová jednotka 4+1, koupelna s WC a další samostatné WC přístupné z velkorysé prosklené terasy. Ve 2.NP je další samostatná bytová jednotka 2+kk s koupelnou s WC. Zbylý podkrovní prostor nabízí další možnost pro půdní vestavbu. Ve dvorní části domu jsou technické a hospodářské místnosti. Největším a zásadním bonusem nabízené nemovitosti je krásná rovinatá zahrada, která při své šíři 30 metrů nabízí nádhernou klidovou zónu. Soukromí zahrady je zajištěno vzrostlými dřevinami rozmanitých druhů a v zadní části pozemku vlastním vinohradem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě vč. vlastní studny. Vytápění je zajištěno centrálně plynovým kotlem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva. Celková plocha střech a orientace světových stran přímo vybízí k pořízení solárních panelů.

Pozemek celkem: 2.539 m2

Máte zájem o bližší informace?

9652

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.