Prodej rodinného domu s větším pozemkem Loděnice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
182 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Loděnice 671 75
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
11500000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům s dispozicí 7+kk, garáží pro dvě auta a větším rovinatým pozemkem. Rodinný dům se vyznačuje nejen velkorysým pojetím prostoru, ale zejména kvalitním zpracováním. V přízemí se nachází prostorná hala, obývací pokoj s krbem, který zajišťuje alternativní vytápění celého domu, kuchyně s jídelnou, pokoj pro hosty se vstupem na zahradu, kompletní sociální zařízení, technická místnost a garáž. Ve 2.NP domu jsou čtyři pokoje, prostorná šatna, která může sloužit jako pracovna a koupelna s WC. Dům lze využít také jako dvougenerační. Obec Loděnice se nachází v okrese Brno-venkov severozápadně od města Pohořelice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Pozemek celkem: 2.719 m2
Zastavěná plocha RD: 182 m2
Užitná plocha RD: 300 m2

Dispozice:
1.NP: vstupní hala (23,3 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (41,3 m2) a vstupem na krytou terasu (14,6 m2), pokoj (23,8 m2), koupelna s WC (6,0 m2), WC (2,9 m2), technická místnost (5,4 m2), sklad (2,2 m2), garáž pro dvě auta (31,4 m2)
2.NP: chodba (9,5 m2), pokoj (27,7 m2) se šatnou (7,0 m2), pokoj (22,0 m2), pokoj (21,7 m2), pokoj (23,5 m2), pracovna (19,3 m2), koupelna s WC (13,4 m2)

Vybavenost: el. 230/400 V, plyn, topení - ústřední plynové + krbová vložka s výměníkem, veřejný vodovod, kanalizace, 2 x jímka na dešťovou vodu, internet.

Máte zájem o bližší informace?

8301

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.