Prodej rodinného domu s větším pozemkem 2.539 m2, Syrovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Syrovice 664 67
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
11950000 Kč
za nemovitost

Hledáte prostorný rodinný dům s opravdu velkou zahradou v klidné lokalitě, ale přesto úplný kousek od Brna? Potom je tato nabídka přesně pro vás. Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům s dvougaráží a možností parkování dalších aut. V 1.NP se nachází samostatná bytová jednotka 4+1, koupelna s WC a další samostatné WC přístupné z velkorysé prosklené terasy. Ve 2.NP je další samostatná bytová jednotka 2+kk s koupelnou s WC. Zbylý podkrovní prostor nabízí další možnost pro půdní vestavbu. Ve dvorní části domu jsou technické a hospodářské místnosti. Největším a zásadním bonusem nabízené nemovitosti je krásná rovinatá zahrada, která při své šíři 30 metrů nabízí nádhernou klidovou zónu. Soukromí zahrady je zajištěno vzrostlými dřevinami rozmanitých druhů a v zadní části pozemku vlastním vinohradem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě vč. vlastní studny. Vytápění je zajištěno centrálně plynovým kotlem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva. Celková plocha střech a orientace světových stran přímo vybízí k pořízení solárních panelů.

Pozemek celkem: 2.539 m2

Máte zájem o bližší informace?

9652

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.