Prodej rodinného domu s garáží, předzahrádkou pro parkování a menší zahradou v Rudici u Blanska

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
170 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Rudice 679 06
Česko

Okres
Blansko
Cena
0 Kč
za nemovitost

K prodeji nabízíme rodinný dům s obytným přízemím a podkrovím po celkové rekonstrukci, jehož součástí je také samostatná garáž, předzahrádka (otevřený dvůr) a menší zahrada za domem. Dům se nachází na klidném místě v centru obce Rudice u Blanska v blízkosti krásné přírody a nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu.
Nemovitost má čtyři obytné místnosti, kuchyni a příslušenství. V přízemí domu je vstupní předsíň, chodba, obývací pokoj (26,4 m2), ložnice (16,9 m2), kuchyně (10,9 m2), koupelna s toaletou (5,4 m2) a technická místnost – prádelna (7 m2). V podkroví domu, které je přístupné po vnitřním otevřeném schodišti z chodby, je jedna uzavřená ložnice (33,4 m2) a otevřená místnost sloužící jako pracovna a ložnice (28,9 m2). Součástí nemovitosti je také samostatná garáž (17 m2). Na dům v zadní části pozemku navazuje v celé jeho šíři dvůr a malá rovinatá zahrada. Před domem v místě předzahrádky je rovněž zpevněná plocha určená pro parkování.
Dům byl v roce 2009 generálně rekonstruován do stávajícího velmi dobrého stavebně technického stavu. Je možné ho ihned obývat bez dalších investic. Nachází se v klidné ulici v centru obce Rudice mimo hlavní komunikaci.
Vybavení: podlahy plovoucí a keramická dlažba, v garáži a technické části betonové s dlaždicemi, schodiště dřevěné, okna a vstupní dveře plastová včetně vnějších rolet, střešní okna Velux dřevěná s venkovními roletami, vnitřní zárubně kovové, dveřní křídla dřevěná, kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěné skříně v ložnici, topení ústřední, kotel elektrický, ohřev vody el. boilerem, elektroinstalace rovněž po rekonstrukci, koupelna po rekonstrukci s novějšími zařizovacími předměty. Po dohodě je možné v domě ponechat nábytek. Garáž má výklopná vrata na dálkové ovládání. Zahrada za domem je oplocená, ve dvoře je vybudováno dřevěné zastřešení.
Stavební konstrukce: základové pasy betonové, nosné zdivo cihlové, obvodové stěny jsou rovněž tepelně izolovány a mají novou fasádu, strop mezi přízemím, patrem domu a půdou z dřevěných nosných trámů včetně nášlapné protihlukové vrstvy, krov dřevěný, krytina betonová.
Do nemovitosti jsou zavedeny inženýrské sítě: obecní vodovod, kanalizace a el. energie 220 a 380 V. Plynové vedení je v ulici před domem. Měsíční náklady na spotřebu elektřiny jsou 5.000,-Kč a spotřebu vody 1.000,-Kč.
Dispozice: Vnitřní užitná plocha domu 153 m2 + garáž 17 m2. Obytné přízemí má plochu 84 m2, obytné podkroví je o ploše 69 m2. Celková plocha pozemku činí 363 m2, pozemek je obdélníkového tvaru. Oplocený dvůr a zahrada za domem má plochu 120 m2 a předzahrádka s parkováním 92 m2.
Nemovitost se nachází v srdci Moravského krasu a je vhodná pro rodinné bydlení i pro rekreaci nebo jako investice za účelem pronájmu.
Obec Rudice leží v CHKO Moravský kras. Veškerá občanská vybavenost se nachází buď přímo v obci (2x obchod s potravinami, mateřská škola, 1. stupeň ZŠ, restaurace, knihovna, fotbalové a tenisové hřiště) nebo v městysu Jedovnice, který je vzdálen 2 km nebo v Blansku vzdáleném 10 km, kde naleznete kromě obchodů, nemocnice, škol a školek rovněž bohaté zázemí pro sportovní a kulturní vyžití. Dojezdová vzdálenost do Brna je 24 km a lze využít IDS autobusové spojení z obce nebo vlakové spojení z Blanska nebo Adamova.
Pokud Vás tento dům zaujal, domluvte si se mnou osobní prohlídku. Zajištění hypotečního servisu na míru a další služby dle individuálních potřeb klienta jsou samozřejmostí. V případě financování hypotečním úvěrem je nemovitost možné použít jako zástavu.

Máte zájem o bližší informace?
Ing. Renata Kostrhunová
Ing. Renata Kostrhunová

9677

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.