Prodej rodinného domu s garáží - Hodonín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
171 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Sušilova
Hodonín 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
4870000 Kč
za nemovitost

Hledáte příjemné bydlení v klidné části Hodonína a zároveň v blízkosti centra města? Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi patrový, řadový rodinný dům se zahradou a garáží o dispozici 3 + 1, který se nachází na ulici Sušilova v Hodoníně. Dům nabízí na třech podlažích kvalitní obytný prostor, vzájemně propojený vnitřním schodištěm, kde v se v přízemí nachází garáž s elektricky ovládanými vraty, vstupní chodba, technická místnost s plynovým kotlem, komora a dílna s menším sklepem na uskladnění zeleniny či dobrého vína.
Z chodby se vstupuje na rovinatou zahrádku za domem, která poskytuje příjemný prostor pro relaxaci. V patře najdeme opravdu velkoryse řešený obývací pokoj, který prošel v nedávné době rekonstrukcí. Dále se zde nachází samostatná toaleta s umyvadlem, kuchyň se spíží a prostorná hala s lodžií a výhledem do zahrady, která slouží jako jídelna.
V posledním nadzemním podlaží se nachází dva samostatné pokoje. Pokoj orientovaný do zahrady je možné využívat jako samostatnou bytovou jednotku. Součástí pokoje je sprchový kout, toaleta a příprava na kuchyňskou linku. Je zde také výstup na lodžii a vlastní klimatizace. Na chodbě je k dispozici další koupelna s toaletou a vanou, která je v původním stavu.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byla vyměněna plastová okna, zateplená fasáda a je zde nová střecha. Vnitřní část domu je však z větší části v původním, udržovaném stavu. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Velkou výhodou je druhé parkovací stání přímo před vjezdem do garáže. Tento dům představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají opravdu klidné a komfortní rodinné bydlení s výbornou dostupností centra města. Energetický štítek nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9823

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.