Prodej rodinného domu - Rohatec

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
120 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Krátká
Rohatec 696 01
Česko

Okres
Hodonín
Cena
3650000 Kč
za nemovitost

Hledáte rodinný dům k rekonstrukci dle vlastních představ v lukrativní lokalitě? Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi polořadový rodinný dům se zahradou o dispozici 2+1, který se nachází v klidné, postranní ulici v malebné obci Rohatec, okr. Hodonín. Celková výměra domu i pozemkem činí 361 m2. Do samotného domu se vstupuje přes vstupní chodbu, na kterou navazuje další chodba, ze které je přístup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Je zde také umístěn elektrický ohřívač vody. Vedle koupelny se nachází prostorná komora. Propojením komory a části vstupní chodby se nabízí možnost vybudovat další obytný pokoj a rozšířit tak dispozici domu na 3+1. V levé části chodby se nachází kuchyně, která má okna orientovaná do zahrady. Z kuchyně se vchází do obývacího pokoje a dále do ložnice. Tyto dva pokoje mají okna umístěna do klidné ulice před domem. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel umístěný ve sklepě domu. Další místnosti ve sklepě mohou sloužit jako dílna či prostor pro uskladnění potřebných věcí. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace. Odpady jsou svedeny do jímky za domem. Nicméně obec chystá v nejbližší době vybudovat v celé ulici kanalizaci. Dům je z části osazen novými plastovými okny a jednotlivé pokoje jsou stavebně připraveny na rekonstrukci. V případě zájmu jsme schopni zajistit ve spolupráci s naším partnerem kompletní rekonstrukci dle vašich představ a preferencí. K tomu vám poslouží již zpracovaná vizualizace, kterou můžete podle vlastních představ upravit. Pokud hledáte místo k bydlení v klidné lokalitě s perfektní dostupností do města, představuje tento dům ideální řešení právě pro Vás. V obci se nachází základní a mateřská škola, obchod, pošta, lékař, dětské hřiště, sportovní areál a mnoho dalšího. Energetický štítek nebyl dodán - třída G. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9565

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.