Prodej, Rodinného domu - podlahová plocha 305m2 + terasa 41m2, pozemek 701m ²- Komořany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
305 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Komořany 683 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
16990000 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné bydlení ve velkoryse řešené novostavbě RD nedaleko Brna?
Nechcete bydlet v typizovaném domě, ale v nemovitosti, která byla navržena architektem, aby splňovala ty nejvyšší nároky jak pro využití prostoru, tak pro jeho účelovost a zároveň působila vzdušným a horním dojmem?
Mám tu ojedinělou nabídku přesně pro Vás.

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji luxusní novostavbu RD, nacházející se 15 minut jízdy od Brna, v obci Komořany u Rousínova. Dům se nachází na pozemku o rozloze 701m2. V budoucnu existuje možnost přikoupení pozemku, který se nachází za domem.
Nemovitost je velkoryse a zároveň velmi prakticky a funkčně řešena.
Na zádveří, do kterého je i vstup z prostorné dvojgaráže, navazuje centrální chodba, propojující veškeré místnosti nacházející se v 1NP a které dominuje esteticky velmi zdařilé schodiště do 2NP.
Celá nemovitost je pojata v moderním a nadčasovém stylu a zcela určitě splňuje požadavky současného moderního bydlení.
V 1NP se nachází prostorná obývací část s krbem, jejíž součástí je kuchyňská linka, na kterou navazuje nenápadně řešený prostor komory. Z obývací části vstoupíte na prostornou terasu.
Na stejném podlaží dále naleznete pracovnu/pokoj pro hosty, který je orientován do ulice, samostatnou toaletu, 2 šatny, technickou místnost a prostornou koupelnu, která je propojena s prostorem ložnice. Tato je orientována do zahrady.
Po schodišti vystoupáte do 2NP, kde jsou umístěny 3 prostorné pokoje, samostatná toaleta, velkoryse řešená koupena a šatna. / kompletní půdorysy nemovitosti jsou součástí přiložené fotodokumentace/.
Na tomto podlaží je velkou výhodou přítomnost klimatizace.

RD je řešen jako samostatně stojící. Krom zmiňovaného pozemku o rozloze 701m2, je před domem příjezdová cesta s možností parkování o výměře cca 200m2, která je v majetku obce, nicméně slouží k potřebám majitele komunikované nemovitosti.
Nemovitost byla úspěšné zkolaudována v roce 2022.
Dům je kompletně zateplen, je opatřen předvokenními roletami a ve všech místnostech je plynové podlahové vytápění.
Na zahradě i před domem je rozveden závlahový systém. Velkou výhodou je přítomnost vlastní studny, která byla vybudována pro účely zalévání.

Obec Komořany se nachází cca 15 minut jízdy od Brna a osm minut od Vyškova. V současné době zde žije 743 obyvatel.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, ideální je i dostupnost k veškerým dopravním uzlům.
Měsíční náklady na provoz domu jsou pouze 4.000Kč/měsíc.

Odkaz na video: https://youtu.be/d7sUMt6zt5A

Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka osloví a již nyní se tím na setkání s Vámi během prohlídek nabízené nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

8081

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.