Prodej rodinného domu, obec Křepice, okres Břeclav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
217 m²
Zastavěná plocha
197 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Křepice 691 65
Česko

Okres
Břeclav
Cena
7200000 Kč
za nemovitost

Hledáte rodinný dům který si budete dotvářet dle vlastních potřeb a vkusu? Pak právě pro Vás máme nabídku rodinného domu v obci Křepice, okres Břeclav.

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi rodinný dům před dokončením o velikosti 7+kk
s garáží, terasou, zahrádkou a klenbovým vinným sklepem 18 m2 pod domem. Zděný dům se sedlovou střechou je po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, byla upravena dispozice domu kde v 1.NP se nachází bytová jednotka 5 +kk 131m2 s technickým zázemím a garáží, centrálním schodištěm se dostaneme do 2.NP s dispozicí 2+kk 68 m2 vč. šatny . Dům se dá využít i jako dvougenerační se samostatnými dvěma byty.
Podlahová plocha domu 199 m2, celková plocha pozemku 229 m2 , zastavěná plocha a nádvoří 197 m2.

Dům je přichystán k dokončení dle potřeb nového majitele. V domě jsou zateplené stropy, nová izolace domu, kompletní rozvody elektřiny v celém domě, nové rozvody vody a odpadu, nová plastová okna vč. střešních oken.

Obec Křepice se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 25 km jižně od Brna na levém břehu řeky Svratky.
V jejich blízkosti se nacházejí porosty lužních lesů a v dálce lze spatřit siluetu Pálavských vrchů.
V obci je mateřská a základní škola, farnost, dětský lékař, obecní úřad a potraviny.
Křepice leží zhruba 10 km jihovýchodně od Židlochovic a od nákupního centra Olympia jsou vzdáleny 24 km.

Pokud hledáte rodinné bydlení v krásné lokalitě jižní Moravy, jsou pro vás tyto nové rodinné domy, tou správnou volbou.
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, ráda vás provedu prohlídkou.

Máte zájem o bližší informace?

9839

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.