Prodej rodinného domu - Mašovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
90 m²
Zastavěná plocha
240 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Mašovice 669 02
Česko

Okres
Znojmo
Cena
3450000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout na prodej rodinný dům o dispozici 4+1 ve vyhledávané lokalitě v Mašovicích. Jedná se o rohový dům, který prošel částečnou rekonstrukcí a rozprostírá se na pozemku o ploše 351m2. Na obytnou část ve tvaru L navazuje garáž , následně stodola , jež uzavírá celý komplex a tím je vytvořen dvorek , který nabízí prostor k příjemnému posezení s přáteli či rodinou , kde můžete za pěkného počasí popíjet kávičku, víno, grilovat a relaxovat a ještě je zde dostatek prostoru pro Vaše ratolesti, které Vám nikam neutečou.
Obytná část domu se sestává v přízemí z kuchyně , koupelny společné s toaletou - tato část je oddělena chodbou od obývacího pokoje , z něhož můžeme dále vstoupit do dalších dvou místností. Chodba je propojená se schodištěm do patra. V patře se nachází jeden velký pokoj, koupelna s prádelnou a toaletou. V případě potřeby se zde nabízí možnost obnovit vstup do půdního prostoru a vytvořit tak další obytnou místnost.
V chodbě v přízemí je ještě vedle schodiště přístup do sklepní místnosti ( pod kuchyní ), kde je umístěný kotel na tuhá paliva. Pokud by někomu tento kotel nevyhovoval, v kuchyni je k dispozici nový plynový kotel. Chodbu prosvětlují prosklené plastové dveře se vstupem na dvorek, který nabízí absolutní soukromí. Odtud se dostaneme do garáže, na půdu nebo do stodoly. Tyto prostory je možné využít dle svých potřeb.
Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Celkový stav je dobrý a po modernizaci a využití potenciálu, který dům nabízí zde získáte krásné bydlení. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na Vás.

Máte zájem o bližší informace?

9744

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.